de ani Fără Frică...

Publicat 13 Oct 2008 | Reactualizat 10 Nov 2008 | Expiră 12 Nov 2008

Inginer horticol

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare - facultatea de horticultura
-Experienta in domeniu
-Cunostinte PC si program devize
-Permis de conducere: categoria B (experienta obligatorie)

Descrierea jobului

-Monitorizeaza si coordoneaza intreaga activitate
-Proiecteaza si amenajaza gradini
-Disponibilitate la program prelungit
-Mediu de lucru tanar
-Pachet salarial atractiv+bonuri de masa

Sc Gazonul Srl - firma cu sediul in Brasov, care are ca obiect de activitate comertul (distributia) de seminte de gazon si furaj, productia de gazon rulat.
Suntem unici importatori de furaje marca\"INNOSEEDS\" Olanda si distribuitor autorizat \"RAGT GENETIQUE\" - Franta.

Expirat
Inginer horticol  -  Sc Gazonul Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles