de ani Fără Frică...

Publicat 10 Iul 2008 | Reactualizat 08 Aug 2008 | Expiră 10 Aug 2008

INGINER HORTICOL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare absolvite in domeniul horticol sau peisagistica
- cunostinte in domeniul proiectarii spatiilor verzi
- limba engleza – nivel de conversatie
- creativitate, implicare in munca, dinamism
- permis de conducere categoria B
- abilitati de organizare si coordonare a unei echipe
- dispus pentru relocare in Piatra Neamt

Descrierea jobului

- realizarea lucrarilor de amenajare peisagera de la faza de proiectare, calcul, pana la realizarea efectiva a lucrarii
- coordonarea echipei de executie(oferirea de informatii specifice referitoare la plante, efectuare operatii specifice intretinere plante exterior)
- consiliere si vanzare de produse si servicii(amenajari)

Se ofera:
- salariu fix
- bonusuri
- cazare si masa (pentru persoanele care nu sunt din Piatra Neamt)

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau, companie din Piatra Neamt, care se ocupa cu plante ornamentale si accesorii pentru gradinarit, precum si cu proiectarea, executarea si intretinerea spatiilor verzi - INGINER HORTICOL

Expirat
INGINER HORTICOL  -  MENTOR TRAINING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles