Inginer Horticol

Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Echipa FlowerTime se măreşte!
Căutăm iubitori de plante şi oameni pe care îi încântă ideea de muncă departe de birou!

Dacă te consideri un bun horticol, un om harnic sau cel puţin eşti convins că ai putea face treabă bună alături de oamenii de acolo și nu îți place munca monotonă, te așteptăm cu drag în echipă!
Apreciem candidații cu bune abilități de comunicare și persoanele care au iz de buni vânzători.

Experiența ta în domeniu constituie un avantaj, dar dacă eşti student proaspăt ieşit de pe băncile facultăţii, nu e nicio problemă, te vom ajuta noi până cunoşti ritmul lucrurilor!
Este necesar să cunoști metode de întreținere ale plantelor de interior şi de exterior, să fi un om răbdător şi cel mai important să fi deschis!

Descrierea jobului

Acest job presupune întreținerea plantelor de interior / exterior și consilierea clienților.
Se potrivește foarte bine unei persoane care este activă și care preferă să-și petreacă timpul în aer liber.

Programul este organizat pe o zi full și o zi liberă. Se lucrează două wekenduri semi pe lună (Sămbâtă sau Duminică), totalul este de 15 zile lucrate pe lună.

Descrierea companiei

Flower Time vă propune o gamă variată de servicii.

În cele ce urmează vă supunem atenției atât serviciile care ne-au consacrat, cât și cele pe care le-am dezvoltat mai recent cu același profesionalism și aceeași dedicare:
- Distribuție și vânzare plante de interior, de grădină și accesorii aferente,
- Amenajări și proiectări grădini și spații verzi,
- Amenajări interioare cu plante ornamentale.

Vino la un interviu să discutăm beneficiile tale!
Publicat 17 ian. 2022 Reactualizat 14 feb. 2022 Expiră 16 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos