Publicat 08 Feb 2021 | Reactualizat 08 Mar 2021 | Expiră 12 Mar 2021

Inginer horticol

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare în domeniul agricol - Inginer Horticol, experienţa în domeniile viticol si pomicol este obligatorie
-Cunoştinţe tehnice cu privire la utilajele din agricultură
-Cunoştinţe de cultura viei
-Cunoştinţe de limba engleză sau germană
-Operare PC la nivel avansat
-Permis de conducere (categoriile B şi C)
-Dorinţă de afirmare
-Spirit de iniţiativă, persoană proactivă
-Gândire pozitivă
-Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare

Descrierea jobului

-Coordonarea activităţilor din domeniul viticol
-Locatie - loc. Poganesti, jud. Vaslui.
-Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate şi responsabilitate, într-o companie naţională, mediu de lucru dinamic, orientare şi instruire specifică, recompense în funcţie de performanţă şi oportunităţi de dezvoltare profesională, pachet salarial motivant.

ENACHE-MORARIT a dezvoltat o agricultura durabila lurand in considerare atat componenta ecologica cat si cea de protectie a consumatorilor tinand cont de noile tehnici ale ingineriei, pentru eliminarea anumitor factori de risc care s-ar putea regasi in anumite etape ale lantului alimentar

Expirat
Inginer horticol  -  S.C. ENACHE-MORARIT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles