Inginer geodez

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent de facultate cu diploma in specialitatea topografie, cadastru sau geodezie,
experienta in domeniu constituie avantaj

Descrierea jobului

MapCad Proiect SRL, firma autorizata ANCPI isi mareste echipa.

- Intocmire documentatii tehnice de specialitate
- Masuratori in teren, cu ajutorul aparaturii specifice domeniului de activitate
- prelucrarea datelor/obtinerea datalor si realizarea planurilor topografice.
- intocmire documentatii cadastrale
- intocmire documentatii de cadastru general
- responsabilitatea lucrarilor efectuate;
- realizare relevee.

Mapcad Proiect SRL este o societate cu capital privat romanesc, infiintata in anul 2011 Obiectul principal de activitate il reprezinta activitatea de CADASTRU, TOPOGRAFIE, PROIECTARE, AVIZE DRUMURI NATIONALE, STUDII GEOTEHNICE, EXPERTIZE JUDICIARE SI DESIGN INTERIOR.

Echipa MapCad este formata din ingineri si arhitecti cu o vasta experienta in domeniu dobandita prin multitudinea si complexitatea proiectelor realizate.
Activitatile si lucrarile societatii sunt executate cu personalul de inalta calificare precum si subanteprenori de specialitate, cu experienta acumulata la lucrari cu caracter deosebit.
Angajatii societatii precum si colaboratorii sunt calificati in urmatoarele domenii:
- INGINERIE CIVILA , CAI FERATE SI DRUMURI
- INGINERIE GEODEZICA
- INGINERIE HIDROTEHNICA
- CADASTRU
- ARHITECTURA
Publicat 16 nov. 2021 Expiră 16 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos