Inginer geodez

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2400 - 5500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce așteptăm de la tine
• Să ai studii superioare finalizate in domeniu
• Să fii serios, responsabil, pozitiv și să vrei să înveți lucruri noi în fiecare zi
• Să aduci precizie și profesionalism proiectelor în care ești implicat
• Să deții permis de conducere categoria B și să îl și folosești de zi cu zi
• Să fii dispus la deplasări în țară;

Descrierea jobului

Ce vei face
• Vei efectua măsurători și trasări topografice specifice, vizite tehnice la obiective
• Vei efectua ridicări topografice și relevee specifice
• Vei participa la diverse lucrări de consultanță în construcții care implică aportul unui inginer de specialitate
• Vei respecta principiile, obiectivele și procedurile firmei;

Investim in mod constant în resurse umane și în găsirea de soluții tehnice care să ne aducă eficacitate, plus de precizie și costuri reduse proiectelor contractate.
Activam în toate domeniile în care expertiza noastră este cerută, prin ducerea la bun sfârșit cu rezultate remarcabile ale tuturor proiectelor in care ne implicăm.
Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos