INGINER GEODEZ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti inginer geodez? Vrei un loc intr-o echipa?
Te așteptăm în echipa noastră din Bucuresti!

Ce așteptăm de la tine
Să ai studii superioare finalizate în domeniu (obligatoriu)
Să fii serios, responsabil pozitiv și să vrei să inveți lucruri noi în fiecare zi
Să aduci precizie și profesionalism proiectelor în care ești implicat
Să deții carnet de conducere categoria B si sa il si folosesti de zi cu zi
Să fii dispus la deplasări în țară

Descrierea jobului

Ce vei face
Vei efectua măsurători și trasări topografice specifice, vizite tehnice la obiective
Vei efectua ridicări topografice și relevee specifice
Vei participa la diverse lucrări de consultanta in constructii care implica aportul unui inginer de specialitate
Vei respecta principiile, obiectivele și procedurile firmei;
Beneficii
Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța
Oportunitatea de a participa la proiecte diverse
Instruire sistematică și practică;

Appraisals & Consulting Division este o companie veche in piata serviciilor de consultanta tehnica. Compania a luat fiinta acum 20 ani si a absorbit prin fuziune si o alta firma de specialiate care activa pe piata de profil inca din 1994, totalizand astazi 27 de ani de traditie si de continuitate.
Investim în mod constant în resurse umane si in gasirea de solutii tehnice care sa ne aduca eficacitate, plus de precizie şi costuri reduse proiectelor contractate
Activăm în toate domeniile în care expertiza noastră este cerută, prin ducerea la bun sfȃrşit cu rezultate remarcabile ale tuturor proiectelor in care ne implicam.
Publicat 29 sept. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos