de ani Fără Frică...

Publicat 16 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 16 Dec 2019

INGINER GEODEZ / TOPOGRAFC

1 post

Candidatul ideal

Cautam o persoanA tinera, dispuse sa lucreze alaturi de noi, un colectiv tanar si ambitios. Candidatul trebuie sa fie absolvent cu studii superioare in domeniu sau studii de specialitate.

Descrierea jobului

Avem un post vacant, in Ungaria. Oferim salariu motivant, in functie de experienta acumulata, bonuri de masa, masina de servici. Pentru Ungaria asiguram cazare si doua mese pe zi. Jobul presupun trasarea elementelor proiectate in teren, a cotelor din proiect, verificarea elmentelor executate in teren si intocmirea planurilor de situatie. Nu necesita cunoasterea limbii engleze sau a altei limbi straine.

Topocadline este o firma infiintata in 2006, si are in prezent 16 angajati. Prin seriozitate si devotamnet am reusit sa ne facem cunoscuti pe piata si sa participam la numeroase proiecte importante din intreaga tara. In santierul din Ungaria avem deja 4 echipe topografice, de mai bine de un an de zile.

INGINER GEODEZ / TOPOGRAFC  -  TOPOCADLINE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles