Publicat 08 Iun 2021 | Reactualizat 20 Iun 2021 | Expiră 08 Iul 2021

Inginer Geodez (Topograf)

6 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

  • ENGLEZĂ-nivel mediu sau avansat, scris și vorbit
  • Diplomă în domeniul Topografiei,Geodeziei sau similar
  • Minim 2 ani experiență - Junior Surveyors
  • Minim 4 ani experiență - Senior Surveyors
  • Experiență în utilizarea GPS și a Stațiilor totale. Constituie un avantaj, experiența în utilizarea aparaturii de scanare 3D (Laser Scanning)

Descrierea jobului

  • Salariu motivant, între €27,000 și €40,000 pe an, în funcție de experiență
  • Asistență la sosirea în Irlanda, pentru obținerea documentelor necesare relocării
  • Training de specializare înainte de începerea activității
  • Dezvoltare profesională continuă.

  • Apex Surveys este o companie de top din Irlanda, cu o vastă experiență în domeniul măsurătorilor topografice și cartografiei.
  • Apex Surveys folosește cele mai bune și mai avansate tehnici și echipamente topografice pentru furnizarea serviciilor de topografie, precum: Măsurători Topografice, Laser Scanning, Măsurători Hidrografice, BIM , Topografie cu dronă și multe altele.
  • Pentru mai multe informații, vizitați site-ul nostru: apexsurveys.ie
  • Apex Surveys va alege candidații, pentru biroul din Dublin, prin interviu online, pe platforma de comunicare audio-video Zoom.
  • Posturi disponibile atât pentru nivelul de Junior Surveyor cât și Senior Surveyor, cu salariu în funcție de experiență.

Inginer Geodez (Topograf)  -  Apex Surveys

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles