de ani Fără Frică...

Publicat 15 Feb 2007 | Reactualizat 18 Mar 2007 | Expiră 18 Mar 2007

Inginer frigotehnist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer frigotehnist, bune abilitati de comunicare, spirit de echipa, abilitati de gestionare a unei echipe, potential leader

Descrierea jobului

Realizarea de oferte tehnice si sustinerea din punct de vedere tehnic a echipei de vanzari.
Participarea la montaje si interventii.
Monitarizarea echipei de service-montaj

Beneficii:
salariu fix + bonus relizari
telefon

Grupul INTERFRIG actioneaza in domeniul frigului industrial si comercial.
Grupul de firme INTERFRIG este prezent in ariile geografice Bacau, Brasov, Bucuresti, Constanta, Iasi, Ploiesti, Suceava.
Filiala Constanta actioneaza pe aria Dobrogea, Calarasi, Ialomita, Braila, Galati.
Grupul INTERFRIG realizeaza lucrari de frig pe toata suprafata tarii, fiind un integrator de solutii, echipamente si servicii, avand departament propriu de ofertare/proiectare, echipe proprii de service/montaj si echipe proprii de vanzari.

Expirat
Inginer frigotehnist  -  INTERFRIG GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles