Publicat 10 Ian 2017 | Reactualizat 07 Feb 2017 | Expiră 11 Feb 2017

INGINER FLUX VEHICULE

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare
• Cunoasterea limbilor franceza si engleza nivel conversational
• Experienta de minimum 3 ani in logistica (de preferat in transportul de vehicule)
• Capacitati de lucru in transvers si in echipa proiect
• Cunoasterea MS Office (in special EXCEL, ACCES)
• Capacitate de analiza, rigoare, reactivitate

Descrierea jobului

• Concepe si optimizeaza schemele de distributie a vehiculelor.
• Dezvolta si asigura perenizarea expertizei asupra perimetrului geografic si functional din responsabilitate.
• Defineste solutiile optime de transport vehicule.
• Redacteaza caietele de sarcini tehnice.
• Participa la elaborarea noilor procese si utiluri/sisteme de informatii.
• Elaboreaza procedurile specifice postului (FOS, proceduri etc.).
• Se instruieste si isi insuseste cunostintele in diferite domenii de expertiza pentru asigurarea cresterii in competente.

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehicului viitorului.

Expirat
INGINER FLUX VEHICULE  -  Grup Renault Romania