Inginer Finisaje

COSMOPOLIT DEVELOPMENT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Titularul postului are rolul de urmărire a stadiului lucrărilor din punct de vedere cantitativ și calitativ, întocmirea de rapoarte de activitate, coordonarea și controlul echipelor de teren și a activității desfășurate de acestea.
  • Experiență în finisaje – minim 2 ani – obligatoriu;
  • Studii superioare de specialitate – Facultatea de Construcții;
  • Cunoștințe PC – MS Office, AutoCad, Project Management.

Descrierea jobului

  • Organizarea lucrărilor pe șantier;
  • Verifică planurile de execuție și propune soluții pentru rezolvarea neconformităților;
  • Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
  • Urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție;
  • Întocmește si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice altă documentație cu caracter tehnic;
  • Urmărește ca aprovizionarea cu materialele comandate să se facă la timp și verifică existența documentelor de calitate;
  • Menține relația cu subcontractorii.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.