INGINER EXECUTIE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Inginer absolvent de studii superioare tehnice - construcții sau instalații
Cunoștințe despre tehnologii de execuție
Conștiinciozitate și seriozitate

Descrierea jobului

Angajăm ingineri cu experiență / proaspăt absolvenți de construcții civile sau drumuri
-coordonează lucrările din șantierul alocat (în funcție de experiență)
- asigură buna desfășurare a lucrărilor pe șantier și respectarea termenelor de execuție
- verifică și validează situațiile de lucrări ale subatreprenorilor din șantierul coordonat
- întocmește necesarul de materiale, resurse umane
- urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție
- verifica etapele de lucrari si calitatea lucrarilor

Societate care activeaza in domeniul constructiilor civile si industriale, constructii drumuri
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022