Inginer executie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Inginer executie specialitatea CCIA, Hidro sau CFDP
Capacitate de a urmari si controla eficient mai multe probleme simultan;
Capacitate de organizare, verificare si conducere a lucrarilor;
Cunostinte de legislatie in domeniu
Cunostinte de operare PC (Excel, Word, Powerpoint, MS Project,)
Cunostinte in executie de retele apa si canalizare reprezinta un avantaj
Foarte buna capacitate de planificare, coordonare, organizare si sinteza;
Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Initiativa in actiuni;
Orientare catre rezultate;
Perseverenta, flexibilitate, consecventa.
Rigurozitate si atentie pentru detalii;
Seriozitate si capacitate de a respecta termene limita;
Simtul datoriei si al responsabilitatii;
Studii superioare tehnice

Descrierea jobului

Coordonarea efectuării lucrărilor de construcţii, respectiv verificarea calităţii acestora;
Asigurarea respectarii clauzelor contractuale atat in relatia cu beneficiarul cat si cu subantreprenorii;
Asigurarea respectarii graficului de executie;
Asigurarea aprovizionării adecvate cu produsele/serviciile necesare derulării optime a activităţilor din cadrul
proiectului;
Analizeaza, selecteaza si prezinta raportul de evaluare al ofertelor primite pentru materiale, echipamente si lucrari;
Colaboreaza cu toate departamentele companiei pentru realizarea activitatii.

Ludwig Pfeiffer senior established the construction and civil engineering firm in Kassel in the early 1930s. Initially, the company focused on building water and sewage pipelines and in the following years garnered a reputation as a specialist in this sector.
Over the years, new locations were added throughout Europe and beyond. Nowadays, the company‘s network stretches from France, Portugal and Italy via the Czech Republic, Slovakia and the Balkans to Delhi and Hong Kong and further on to Latin America with reference projects in all corners of the globe. The company has not only added new countries and business segments in recent years, but has also expanded its existing capabilities
Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos