Publicat 22 Iul 2019 | Expiră 22 Aug 2019

INGINER EXECUTIE STRUCTURI METALICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experientă minim 1 an în unul din domeniile structuri metalice, pereti cortina sau placari
- CAD, cunoscător desen tehnic, principii proiectare inginereasca
- Absolvent universitate tehnică
- Cunoscător suita MS Office (Excel, Word, PowerPoint), calcul matematic, limba engleză avansată
- Abilitati de lucru în echipa si ducerea la bun sfârsit a sarcinilor în termenul stabilit
- Stil de lucru organizat

Descrierea jobului

- Intocmire si coordonare metoda tehnologica de executie
- Urmarirea echipelor de montaj
- Trasare in vederea montajelor
- Gestionarea materialelor primite de la fabrica
- Verificarea documentatiilor de protectia muncii pentru oameni si utilaje avute in subordine
- Intocmirea de grafice de exectie, rapoarte zilnice de santier si estimari de executie
- Calcul suprafete si cantitati materiale necesare executiei
- Intocmirea proceselor verbale de receptie materiale in santier
- Intocmirea dosarului de calitate Beneficii oferite:
- Salariu motivant cu bonus functie de performante.
- Participarea la training-uri si cursuri de certificare în domeniu. Oportunităti excelente de promovare si dezvoltare profesională într-un mediu de lucru profesionist si dinamic.

Compania AL PROMT a fost infintata in anul 1993 si a reusit in decursul timpului sa devina unul dintre liderii de piata din domeniul constructiilor de pereti cortina, tamplariei din aluminiu sau otel si al placarilor ventilate. La AL PROMT, ne concentram eforturile pentru dezvoltarea unor fatade de cladiri care sa indeplineasca atat cerintele de calitate cat si cele estetice si energetice. Atentia catre functionalitate si conformitatea cu standardele actuale fac din orice proiect realizat de AL-PROMT un succes. Ne remarcam prin proiecte de anvergura cum ar fi: Sky Tower, Promenada Mall, Luminatoarele proiectului Mega Mall, Parklake si multe altele. Sistemele folosite sunt Schüco Germania pentru peretii cortina, tamplaria din aluminiu si pvc si Jansen Elvetia pentru tamplaria din otel. Compania se afla intr-un proces de dezvoltare continuu si valorile cu care ne mandrim sunt: responsabilitate, calitate, profesionalism, competenta, dinamism si inovatie. In mod constant sunt supuse la concurs diverse pozitii in cadrul companiei si ne-am bucura daca persoanele ce aplica ar avea aceleasi principii de abordare a proiectelor ca si noi. Aplicatii se realizeaza prin intermediul site-ului. Multumim pentru interesul acordat! Semnat, Echipa AL-PROMT

Expirat
INGINER EXECUTIE STRUCTURI METALICE  -  AL PROMT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles