Publicat 26 Sep 2019 | Expiră 27 Oct 2019

INGINER EXECUTIE si coordonare lucrari de santier

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EXPERIENTA IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR (STRUCTURI, DULGHERIE, INVELITORI, FINISAJE ) TIP MONUMENTE ISTORICE-BISERICI)
EXPERIENTA IN COORDONAREA EFICIENTA A ECHIPELOR DE MESERIASI (GRAFIC DE LUCRARI)
ADAPTABILITATE
SERIOZITATE, RESPONSABILITATE
CU ATITUDINE POZITIVA
DISCIPLINA SI LUCRUL DUPA PROCEDURI- OBLIGATORIU (GRAFIC LUCRARI, PROCEDURI SPECIFICE FIRMEI NOASTRE)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
COORDONARE EXECUTIE (LUCRARI SI ECHIPE MONTAJ) SI INTOCMIREA NECESARELOR DE MATERIALE
VERIFICARE CALITATIVA SI CANTITATIVA A EXECUTIEI LUCRARILOR
EXECUTIE IN SANTIER DUPA PROIECT DE EXECUTIE SI TEHNOLOGIA IMPUSA DE PROIECTANT SI ARHITECT
ORGANIZAREA ACTIVITATII ZILNICE (PERSONALA CAT SI A PERSONALULUI DIN SUBORDINE) DUPA PROCEDURI DE MANAGEMENT (OBLIGATORIU) DIN FISA POSTULUI
INSTRUIRE PERSONAL DIN SUBORDINE
PREDARI LUCRARI CU PROCES VERBAL DE RECEPTIE

BENEFICII:
SALARIU NEGOCIAT 5000 RON
AUTOTURISM DE SERVICIU
TELEFON DE SERVICIU

CONSTRUCTII CIVILE SI BISERICI (RESTAURARI, FINISAJE SI CONSTRUCTII NOI, INCLUSIV MONUMENTE ISTORICE-BISERICI).

Expirat
INGINER EXECUTIE si coordonare lucrari de santier  -  EXPO TEST CONSTRUCT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles