Inginer executie - sef de santier

AG CON INVEST - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

AG Con Invest SRL angajeaza inginer executie- sef de santier pentru santierele din Cluj Napoca.
Deschidem o noua oportunitate de a te alatura echipei noastre.

Cerinte
  • Aptitudini bune de comunicare, organizare, planificare, conducere a echipelor de muncitori
  • Atentie la detalii si implicare profesional
  • Studii superioare in domeniul constructiilor
  • Experienta minima de 2 ani in executie
  • Permis de conducere categoria B si limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Coordonarea directa a echipele de pe santier in vederea executarii lucrărilor
  • Verifica si raspunde de realizarea lucrarilor in termenele stabilite
  • Stabilirea graficului de executie Ia masuri pentru indeplinirea normelor si a graficului de executie
  • Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie
  • Urmareste ca aprovizionarea cu materiale si echipamente comandate sa se faca la timp
  • Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie, controland calitatea lucrarilor
  • Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii
  • Intocmirea fisei de productie zilnica
Beneficii
  • Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Masina de servici

Ag Con Invest Srl este o societate ce activeaza pe piata constructiilor civile si industriale din tara dar mai ales in judetul Cluj, fiind specializata pe lucrari de structura. Parte dintr-un grup de firme specializate pe lucrari de instalatii electrice si finisaje, suntem un partener de incredere, format dintr-o echipa de profesionisti cu o mare experienta in domeniu.

Va asteptam cu drag pentru mai multe informatii pe:

www.agconinvest.ro

Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022