INGINER EXECUTIE / SEF DE SANTIER

GLOBAL VISION - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice- profil CONSTRUCTII CIVILE;
- Experienta in aceeasi functie de minim 3 ani;
- Cunostinte cu privire la sanatatea si securitatea in munca, Protectia Mediului
- Cunostinte de limba Engleza – nivel avansat - scris si vorbit;
- Cunoasterea MS Office (Word, Excel), notiuni AUTOCAD
- Bune abilitati de organizare si conducere;
- Atentie la detalii;
- Abilitati de comunicare, onestitate;
- Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

- Urmarire santier – coordoneaza si verifica lucrarile de constructii executate de companie si subcontractori in vederea indeplinirii obiectivelor proiectului;
- Realizarea devizelor - cunostinte minime;
- Mentine legatura cu proiectantul si arhitectul lucrarii;
- Urmarire stadiu fizic si intocmire rapoarte specific;
- Intocmirea graficului de executie si urmarirea realizarii lui;
- Verifica respectarea tehnologiei de executie si a normelor de calitate; asigura controlul permanent a calitatii lucrarilor efectuate;
- Verificarea atasamentelor si a situatiilor de lucru ale contractorilor;
- Organizeaza si urmareste modificarile si lucrarile suplimentare aparute;
- Coordoneaza subantreprenorii si echipele de lucru urmareste respectarea dispozitiilor date sefilor de echipa ;
- Asigura realizarea lucrarii incredintate in timp util conform graficului de executie;
- Organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;
- Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor-limita;
- Intocmeste necesarul de materiale, resurse umane;
- Intocmeste documentatia aferenta lucrarilor ( PV, cartea constructiei – documente calitate, conformitate, referate)
- Mentinerea relatiei cu beneficiarul pe durata proiectului.

Beneficii:
- Plan de stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante.

Global Vision este o companie specializata in dezvoltari imobiliare si administrarea de cladiri de birouri, cladiri de locuinte, facilitati comerciale (mall-uri, parcari) si parcuri industriale.

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest anunt de angajare, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Publicat 1 iul. 2021 Reactualizat 29 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos