Inginer executie santier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 100 - 101 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Cerinta Obligatorie: Absolvent de studii superioare - Inginer Constructii Civile
- minim 3 ani experienta in constructii - Cunostinte temeinice PC (MS OFFICE SI AUTOCAD);
- Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Organizarea si coordonarea lucrarilor in santier;

Concrete Works constituie o prezenta activa pe piata din Romania oferind solutii complete pentru o gama larga de aplicatii in domeniul constructiilor industriale si civile. Societatea este specializata in proiectarea, productia si montajul de structuri metalice prefabricate, structuri prefabricate din beton si inchideri cu panouri sandwich.

Specializata in constructia pe structuri metalice , structuri din beton si structuri mixte, Concrete Works a dezvoltat o serie de proiecte avand destinatii: hale depozitare, centre logistice, depozite frigorifice, spatii productie si depozitare pentru industria alimentara, fabrici, cladiri de birouri, showroom-uri, service auto, consolidari cladiri, suprainaltari si mansardari cladiri existente.

Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos