Inginer executie santier - Alba Iulia

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Cadru tehnic studii superioare, care detine cunostinte profesionale dе specialitate pentru CONSTRUCTII CIVILE.
  • Studii superioare cu profil tehnic,
  • Calificare inginer
  • Competente tehnice - cunostinte legate de constructii civile;
  • Capacitatea de a lucra pe proiecte cu respectarea termenelor limita impuse de acestea;
  • Abilitati de organizare, coordonare;

Descrierea jobului

  • Coordoneaza si superavegeaza permanent lucrarile de santier aferente proiectului, din punct de vedere calitativ, cantitativ, respectarii tehnologiei de executie, aplicarea corecta a materialelor, respectarea graficelor de executie, caietele de sarcini, respectiv efectuarea in conformitate cu reglementarile tehnice in vigoare.
  • Coordonarea personalului în şantier, urmărirea respectării termenelor şi luarea măsurilor necesare pentru respectarea acestora, verificarea respectării standardelor de calitate şi a metodelor de execuţie, a încadrării în bugete;
  • Studiaza documentatia tehnica si detaliile de executie pentru lucrarile de constructii.
  • Relationeaza cu toti factorii implicati pentru executia lucrarilor de constructii: diriginte de santier, beneficiar, institutii de control, etc.

Beneficii:
  • Masina de serviciu
  • Telefon
  • Asigurare de accident
  • Prime de sarbatori
  • Salariul se negociaza la interviu
Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos