Inginer executie instalatii HVAC & sanitare PLOIESTI

BAUPARTNER CONSTRUCT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Inginer de executie pentru instalatii HVAC si sanitare in santierele contractate de catre societate in calitate de Antreprenor General
  • Absolvent cu studii superioare tehnice finalizate , preferabil Facultate de instalatii , energetica sau inginerie mecanica;
  • Experienta profesionala solida de minim 5 ani in domeniul constructiilor ,in aria de instalatii
  • Disponibilitate pentru mobilitate in tara / strainatate ,pentru perioade determinate de timp
  • Cunostinte pachet : Microsoft Office, Autocad ;
  • Cunostinte limba engleza constituie avantaj
  • Planificare si organizare
  • Deține permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului

  • Activitate desfasurata in cadrul santierelor contractate de catre Companie.
  • Gestionarea lucrarilor de instalatii HVAC si sanitare , in calitate de Antreprenor General.
  • Verifica si isi insuseste documentatia tehnica pusa la dispozitie pentru realizarea proiectului.
  • Isi insuseste graficul general de executie si intocmeste graficul de realizare al lucrarilor de instalatii HVAC si sanitare .
  • Asigura asistenta si supervizeaza lucrarile subantreprenorilor de specialitate
  • Verifica zilnic stadiul lucrarilor si calitatea acestora
  • Planifica din timp operatiunile specifice necesare a fi executate de catre subantreprenori;
  • Verifica documentele de calitate ale subantreprenorilor si asigura intocmirea documentelor specifice ce vor fi intocmite pe stadii fizice de executie
  • Verifica situatiile de lucrari ale subcontratorilor
  • Intocmeste situatiile de lucrari catre clientul final
  • Pregateste din timp testele, verificarile si incercarile specifice lucrarilor de instalatii sanitare si HVAC
  • Participa la toate fazele determinante ale proiectului
  • Asigura obtinerea tuturor documentelor de calitate din partea subantreprenorilor in vederea intocmirii Cartii Constructiei.
  • Asigura pe zona specifica postului Receptia la Terminarea Lucrarilor .
  • Se subordoneaza Managerului de Proiect
Oferta ( bonusuri , beneficii)
  • Pachet salarial atractiv
  • Autoturism de serviciu
  • PC / laptop, telefon mobil
  • Prime/bonusuri in functie de performante si politica companiei

Antreprenor general in constructii civile si industriale www.baupartner.ro

Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.