Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Inginer Executie Gaze Naturale

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent al Facultatatii de Instalatii pentru Constructii sau Inginerie Civila.

Autorizarea ANRE constituie un avantaj

Experienta in domeniu constituie un avantaj

O buna cunoastere a pachetului MS Office, AutoCAD;

Abilitati de organizare si comunicare, seriozitate, discretie, tact, flexibilitate, orientarea spre rezultate;

Permis de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie pe santier;

Participa la sedintele de proiect organizate impreuna cu clientul si restul proiectantilor implicati;

Mentine legatura intre contractor si beneficiar;

Comanda necesarul de materiale catre depozit si se asigura ca ajunge la data stabilita cu subcontractorul;

Stabileste solutii optime pentru executarea diferitelor tipuri de instalatii în constructii.

Pachet salariat motivant in funtie de cunostinte si experienta.

Descrierea companiei

Operator licențiat în furnizare gaze naturale.

Expirat
Inginer Executie Gaze Naturale  -  S.C. Apopi & Blumen S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles