Inginer executie ( electrice, sanitare, hvac)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice finalizate;
- Experienţã profesională: minim 3 ani experienţa într-o poziţie similarã;
- Trăsături de personalitate: autonomie şi iniţiativã, conştiinciozitate, amabilitate, flexibilitate, dinamism
- Cunoştinţe operare calculator (Ms Word, Excel, Outlook, Internet) ; cunoştinte solide de instalaţii electrice, hvac,sanitare.

Descrierea jobului

-Coordoneazã lucrãrile de instalaţii şi echipare;
-Acţioneazã pentru conformitatea soluţiilor tehnice în proiectare compatibile cu tehnologiile de execuţie;
-Coordoneazã activitatea de instalaţii din şantier;
-Verificã etapele de lucrãri şi a calitãtii lucrãrilor împreunã cu dirigintele de şantier;
-Menţine legãtura cu subcontractorii;
-Pregãtirea documentaţiilor de licitaţie şi participarea la negocieri.

UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).
Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:

  • Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou)
  • Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice)
  • Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent)
  • Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)
Publicat 23 nov. 2021 Expiră 23 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos