Publicat 22 Iul 2019 | Reactualizat 19 Aug 2019 | Expiră 21 Aug 2019

Inginer energetician (limba germana)

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană
  • Peste 3 ani experiență în Constructii / Instalatii, Inginerie

Candidatul ideal

  • Limba germana nivel mediu - OBLIGATORIU
  • Studii superioare tehnice (electrotehnica/energetica)
  • Experienta pe santier minim 3 ani (instalatii electrice complexe)
  • Experienta in coordonarea unei echipe
  • Experienta acumulata la lucrari in strainatate (avantaj)

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Descrierea jobului

Coordonarea unei echipe de electricieni pentru executia lucrarilor de instalatii electrice pe santier in Germania. Organizarea angajatilor din subordine, planificarea si urmarirea lucrarilor, stabilirea necesarului de materiale, intocmirea situatiilor de lucrari, asigurarea indeplinirii conditiilor de calitate si securitate a muncii, colaborarea cu partenerii germani.

Companie ce activiteaza in domeniul instalatiilor electrice, cu peste 25 de ani experienta.

Inginer energetician (limba germana)  -  Electroconstructia Elco SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles