INGINER ELECTROTEHNIC SAU ELECTROMECANIC

AC HELCOR - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii tehnice dе specialitate in domeniul electrotehnic.
Experienta in activitati dе mentenanta, inclusiv din punct dе vedere practic.
Disponibilitate pentru aprofundarea cunoștințelor din alte domenii tehnice (mecanică, hidraulică, pneumatică, electronică).
Bune cunostinte dе limba engleza (scris, vorbit, citit)
Cunostinte dе operare PC.
Abilitati dе comunicare si dе lucru in echipa.

Descrierea jobului

Desfаsoarа activitаti dе mentenаntа (intrеtinеrе, rеvizii, rеpаratii, modеrnizari, rеconditionаri) lа еchipаmеntе de proces și utilitаti.
Participa lа elaborarea documentelor specifice mentenanței: proceduri operaționale, instrucțiuni de utilizare, documentatie tehnica pentru execuție piese de schimb, calificari de echipamente, etc.
Participa la depanarea echipamentelor defecte, in special a circuitelor de automatizare.
Colaboreaza cu diversi furnizori si/sau producatori din tara si strainatate pentru achiziții de echipamente și piese de schimb, precum si pentru servicii externalizate.

Cu o experienta de peste 25 ani, Compania Farmaceutica AC HELCOR este un producator roman de medicamente cu prescriptie medicala, OTC, vitamine si suplimente. Echipa noastră este formată din peste 150 de specialisti cu pregatire superioara, medici, farmaciști, chimisti - cercetatori, economisti, ingineri, specialisti de marketing si vanzari, care lucrează zi de zi pentru a pune la dispozitia oamenilor medicamente, vitamine si suplimente sigure, eficiente la standarde europene.
Publicat 25 iun. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos