Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 16 Aug 2006

Inginer Electronist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent Faculatatea de Electronica si Telecomunicatii, de preferinta cu specializare in domeniul comunicatii;
- Minim 1 an experienta de lucru in productie;
- Cunostinte bune de limba engleza si de operare PC.

Descrierea jobului

- Asigurarea suportului tehnic pentru executia, testarea, punerea in functiune si depanarea sistemelor de comunicatii digitale;
- Produse cu grade diferite de complexitate in tehnica digitala: placi / module electronice, subansamble pretestate, terminale de acces, multiplexoare, centrale, sisteme complete;
- Program de lucru: flexibil si orientat pe proiect, disponibilitate ore suplimentare.

Va rugam sa mentionati referinta \" IED\".

S.C.INTRAROM S.A., fondata in 1993 ca o sucursala a INTRACOM Grecia, este unul din cei mai mari producatori de echipamente electronice si de telecomunicatii si sisteme informatice din Romania.

Expirat
Inginer Electronist  -  S.C. INTRAROM S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles