Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Inginer electronist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

▪ Mentine la un standard ridicat de functionare utilajele de productie.
▪ Executa la timp lucrarile electronice, electrice, mecanice si pneumatice de intretinere la utilajele din dotare conform documentatiei existente.
▪ Verifica si efectueaza reviziile la utilajele de productie.

Descrierea jobului

▪ Calificare tehnica de inginer electronist.
▪ Experienta in domeniul electronica industriala -automatizari.
▪ Cunostinte de software, comunicare cu AP, S5, S7, LOGO

Deoarece instalaţia electrică reprezintă sistemul nervos al unei locuinţe, în cele 15 locaţii din întreaga lume ale departamentului Electrical Installation Technology, Siemens produce şi dezvoltă produse şi soluţii inovative, care să permită oricui utilizarea electricităţii în concordanţă cu propriile nevoi. Indiferent dacă este vorba de prize, întrerupătoare, panouri de distribuţie sau siguranţe automate, toate componentele de sistem sunt inovative şi de referinţă în materie de siguranţă.

Expirat
Inginer electronist  -  SC SIEMENS EIT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles