Inginer Electronist Depanator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele criterii:

- studii superioare in electronica.
- sa aiba experienta in activitati de reparatie ( cu experienta in activitatea practica de depanare placii electronice )
- sa aiba bune cunostinte de operare PC
- sa cunosca bine programele de Microsoft Office (Word, Excel, posta electronica)
- sa cunoasca bine limba engleza (cunostinta limbii italiene reprezinta un avantaj)
- capacitatea de analiza, abilitati bune de comunicare si relationare
- persoana perseverenta, calma, organizata, atenta la detalii si metodica

Descrierea jobului

Sarcini
- diagnosticare, reparare, testare produse electronice nefunctionale.
- intreținere preventivă si corectivă a sistemelor de testare;
- intocmire Rapoarte de reparatii si Rapoarte zilnice de lucru
- verificare functionala a produselor reparate
- colaborare cu sefii din departamentele de productie pentru imbunatatirea procesului
- respectare proceduri de lucru si a proceduri de calitate

Se ofera :
- tichete de masa
- transport decontat partial
- salariu in functie de obiectivele atinse si de experienta candidatului

Compania MEG-RO ELECTRONICS, membra a Grupului MEG ITALIA, are ca activitate servicii complete de asamblare electronica care includ asamblarea componentelor, testare, dezvoltare de teste, ansamblare in carcase si ansamblare de aparate electronice complete.

Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos