Publicat 02 Iul 2021 | Reactualizat 30 Iul 2021 | Expiră 01 Aug 2021

Inginer Electronist Depanator

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele criterii:

- studii superioare in electronica.
- sa aiba experienta in activitati de reparatie ( cu experienta in activitatea practica de depanare placii electronice )
- sa aiba bune cunostinte de operare PC
- sa cunosca bine programele de Microsoft Office (Word, Excel, posta electronica)
- sa cunoasca bine limba engleza (cunostinta limbii italiene reprezinta un avantaj)
- capacitatea de analiza, abilitati bune de comunicare si relationare
- persoana perseverenta, calma, organizata, atenta la detalii si metodica

Descrierea jobului

Sarcini
- diagnosticare, reparare, testare produse electronice nefunctionale.
- intreținere preventivă si corectivă a sistemelor de testare;
- intocmire Rapoarte de reparatii si Rapoarte zilnice de lucru
- verificare functionala a produselor reparate
- colaborare cu sefii din departamentele de productie pentru imbunatatirea procesului
- respectare proceduri de lucru si a proceduri de calitate

Se ofera :
- tichete de masa
- transport decontat partial
- salariu in functie de obiectivele atinse si de experienta candidatului

Compania MEG-RO ELECTRONICS, membra a Grupului MEG ITALIA, are ca activitate servicii complete de asamblare electronica care includ asamblarea componentelor, testare, dezvoltare de teste, ansamblare in carcase si ansamblare de aparate electronice complete.

Inginer Electronist Depanator  -  SC MEG-RO ELECTRONICS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles