Publicat 18 Apr 2019 | Expiră 19 Mai 2019

Inginer Electroenergetician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare de profil tehnic (electronic/electrotehnic sau similar);
  • Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;
  • Experiență în domeniul automatizărilor;
  • Cunoasterea unui program de proiectare asistat de calculator (tip Acad);
  • Persoana dinamică, serioasă;
  • Focus pe acuratețea detaliilor;
  • Lucrul in echipa si colaborarea cu celelalte specialitati/departamente;
  • Orientare catre client;
  • Cunostinte solide MS Office;
  • Abilități de comunicare deosebite;
  • Capacitate de organizare și prioritizare.

Descrierea jobului

Ce cautam?

  • Pozitia este situata in cadrul departamentului de PMO si are drept scop supravegherea si coordonarea tuturor activitatilor din portofoliul alocat.
Rolul tau in cadrul echipei Genesis:
  • Actualizare planuri instalatii electrice, medie si joasa tensiune;
  • Realizare proiecte pentru lucrari interne;
  • Gasire solutii tehnico-economice optime;
  • Realizare oferte de lucrari;
  • Inventariere echipamente electrice;
  • Intocmire documentatii pentru proiecte, caiete de sarcini, teme de proiectare;
  • Relationare cu autoritatile nationale pe problematica energetica (anre, enel, primarii, etc);
  • Intocmire a planului de mentenanta preventiva si raspundere a aplicarii lui;
  • Identificare furnizori pentru diferite lucrari si negociere a conditiilor comerciale;
  • Urmarirea ca lucrarile sa se realizeze conform instructiunilor.
Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa in valoare de 15 lei/tichet;
  • Bonus anual de performanta (maxim un salariu net);
  • Prime de Paste & Craciun;
  • Abonament medical la clinica privata;
  • Birouri perfect conectate la centrul orasului (statia de metrou Preciziei este vis-a-vis).

Descrierea companiei

Despre noi:

Genesis este un grup de firme, renumit in piata de dezvoltare imobiliară cu o experiență de peste 15 ani pe piața locală, care a dezvoltat și deține două dintre cele mai mari parcuri de birouri clasa A din București. Genesis este, de asemenea, dezvoltatorul primului campus privat studentesc din România, West Gate Studios, care cuprinde 925 de garsoniere și apartamente destinate închirierii.

Pentru a afla mai multe despre cine suntem viziteaza-ne la:

Expirat
Inginer Electroenergetician  -  Genesis FM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles