Publicat 10 Mar 2016 | Reactualizat 23 Mar 2016 | Expiră 11 Apr 2016

Inginer electroenergetica - responsabil lucrari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent al facultatii de inginerie electrica/electrotehnica/energetica;
- autorizare ANRE - constituie un avantaj;
- experienta minim 5 ani;
- disponibilitate la deplasari si lucru pe santier;
- permis de conducere cat.B
- aptitudini de planificare, organizare si coordonare a activitatilor.

Descrierea jobului

organizarea, coordonarea si verificarea echipelor de lucru din subordine

Descrierea companiei

SC ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SA IASI proiecteaza si executa:

- instalatii electrice interioare aferente cladirilor civile si industriale, bransamente electrice;
- retele electrice de iluminat public;
- retele de alimentare cu energie electrica a ansamblurilor de locuinte;
- retele electrice aeriene si subterane;
- statii si posturi de transformare.

Expirat
Inginer electroenergetica - responsabil lucrari  -  Electroconstructia Elco S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles