INGINER ELECTRIC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 100 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana care va întregi echipa noastră va trebui să dețină:
- studii superioare ( inginerie electrică, electrotehnica, automatica) -cunoștințe de automatizări industriale;
- limba engleza nivel avansat
- viteză de reacție și de luare a deciziei în cazul unor defecțiuni;
- cunoașterea echipamentelor și acționărilor hidraulice/pneumatice (citire, interpretare și execuție a schemelor electrice) automatizări;
- voință de a înțelege liniile de producție specifice industriei alimentare;
- corectitudine, sinceritate, responsabilitate.
- disciplină, punctualitate, conștiinciozitate;
- operativitate, obiectivitate;
- spirit de echipă;
- spirit de inițiativă, capacitate de a-și asuma răspunderea;

Descrierea jobului

Responsabilități:
- înțelegerea liniilor de producție;
- intervenirea în cazul defectărilor alături de mecanici, electricieni sau alături de un specialist de la furnizorul de echipamente;
- menține echipamentele întreținute la zi;
- salvează datele periodic.
- Setează și/sau determină parametrii optimi de funcționare ai mașinilor automate și echipamentelor din unitate;
- Acordă soluții tehnice la instalări, puneri în funcțiune și întreținere echipamente;
- Asigură încărcarea cu materie prima a instalației automatizate;

Beneficii:
transport asigurat din Brașov, cât și din împrejurimi;
tichete de masă în valoare de 20 lei/zi;
posibilitate de avansare în cadrul echipei;
lucrul alături de o echipă de specialiști;
Bookster; reducere abonament Belaqva
subventie la cantina proprie;
card Medlife;
spor de noapte;
tichete cadou cu ocazia sarbatorilor;
bonusuri performanta;
ș.a..

Descrierea companiei

Lucram impreuna, crestem impreuna!

Fabrica de Lapte Brasov are un rol vital in viata comunitatii din judet. Tehnologia de ultima ora se imbina aromonios cu responsabilitatea fata de angajati si grija pentru calitatea impecabila a produsului, care se reflecta in fiecare pas al procesului de productie.

La Olympus, oamenii si natura sunt intotdeauna pe primul loc. Angajatii nostri sunt totodata partenerii nostri de incredere, si de aceea le oferim cele mai bune conditii de munca. Fabrica de la Halchiu este mai mult decat un simplu loc de munca. Mai mult decat un mediu de lucru prietenos si deschis. Este locul unde te poti dezvolta professional si personal, pentru ca aici angajatii si fabrica cresc impreuna in fiecare zi.
Publicat 1 feb. 2022 Expiră 3 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos