Inginer electric (proiectare si suport tehnic)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul pe care il cautam are:
  • Studii superioare in domeniul energetic/ inginerie electrica; Cunostinte Autocad;
  • Experienta in domeniu instalațiilor electrice și de iluminat;
  • Abilitati excelente de organizare, prioritizare a activitatilor si relationare cu clientii;
  • Stapaneste standardele, normativele si legislatia in vigoare,
  • Autorizare ANRE IIIA+B

Reprezinta avantaje: Experiență în luminotehnica Cunostinte soft proiectare 3D

Descrierea jobului

  • Intocmeste proiectele in toate fazele conform cerintelor in domeniul electric/energetic;
  • Analizează, amendează, detaliaza și/sau realizează caiete de sarcini, fise tehnice si memorii tehnice pentru echipamente si lucrari de instalatii electrice;
  • Studiaza, calculează și proiectează sisteme de iluminat;
  • Prezintă, atunci când este cazul, ofertele tehnice, in cadrul licitatiilor;
  • Actioneaza ca suport tehnic al departamentului de ofertare/ licitații, cât și la sedintele de oportunitate sau executie Implementează in proiect, modificările apărute pe parcursul executiei;
  • Cunoaste cerintele normativelor si standardelor aplicabile domeniului energetic;
  • Stabileste solutii tehnice in concordanta cu normativele electrice in vigoare; urmareste sa se incadreze in bugetul proiectului prin solutia optima oferita Intocmirea documentatiei pentru PT si DE
  • Gestionarea proiectelor (revizii, modificari si as built) Intocmeste antemasuratoari pentru devize aferente lucrarile electrice Intocmeste analize si evaluari de costuri pentru proiecte energetice si de energii regenerabile

Oferim:
  • Schema de salarizare axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei .

S.C. Street Lighting S.R.L. este o companie cu capital privat integral romanesc, ce are ca obiect principal de activitate servicii de constructii montaj in domeniul energiei electrice de pana la 20 KV, proiectare si executie de linii electrice aeriene, subterane si posturi de transformare. Forta si capacitatea societatii S.C. Street Lighting S.R.L., competenta si profesionalismul angajatilor sai pe toate palierele de activitate, sunt caracteristici definitorii evidentiate permanent prin lucrarile realizate. Calitatea serviciilor oferite este evidentiata si prin implementarea sistemului de management al calitatii in conformitate cu cerintele ISO 9001:2008, sistemului de management al mediului in conformitate cu cerintele ISO 14001:2004 si sistemul de management al sanatatii si securitatii ocupationale in conformitate cu cerintele OHSAS 18001:2007, precum si prin atestarea A.N.R.E. care permite executarea de lucrari si totodata garanteaza serviciile noastre.

Publicat 16 mai 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos