Publicat 27 Sep 2017 | Reactualizat 17 Oct 2017 | Expiră 27 Oct 2017

Inginer electric - lb. germana

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germana
  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Cerintele postului:
Pregatire si experienta in domeniul "Project Management" (in special proiecte de locuinte)
Cunostinte in citirea de planuri/schite/desene tehnice
Cunostinte de limba germana si lb. engleza (nivel mediu- avansat)

Descrierea jobului

Brasov Professional Group coordoneaza proiecte in domeniul electric, prelucrarea metalelor si a instalatiilor sanitare in Germania prin intermediul unor echipe de profesionisti. Compania este prezenta in Romania, Germania si China.
Brasov Professional Group cauta pentru diverse proiecte care se vor desfasura in Germania inginer electric executie / proiectare.

Se ofera salariu motivant!

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV la adresa de e-mail: info@b-p-g.org
Tel: 0368-401454

Brasov Professional Group este und holding format din companii germano-romane

Inginer electric - lb. germana  -  Brasov Professional Group