Inginer Documentatie Tehnica

OMCO ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare in domeniul tehnic finalizate cu examen de licenta;
- Cunostinte avansate desen tehnic;
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- Disponibilitatea de a invata lucruri noi;
- Capacitate de a analiza si rezolva probleme;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Disponibilitate de a lucra in 2 ture.

Descrierea jobului

  • Constituie un avantaj cunoasterea urmatoarelor soft-uri: Autocad, SolidWorks & PTC Creo
  • Traduce si verifica desenele primite de la client;
  • Tine legatura cu clientul in vederea rezolvarii problemelor aparute in documentatia tehnica;
  • Ofera suport tehnic pentru toate departamentele implicate in procesul de productie.

Oferim un loc de munca stabil si un pachet salarial motivant care include si:
- tichete de masă - 20 lei/zi,
- tichete cadou Paste, Craciun, Aniversarea Companiei,
- bonus de eficienta,
- sporuri pentru orele suplimentare,
- decontare transport,
- asigurare medicala privata,
- conditii bune de lucru,
- sansa de a lucra intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare profesionala pe termen lung.

OMCO este o companie multinationala infiintata in Belgia si care isi desfasoara activitatea in industria sticlei, fiind lider European in productia de matrite pentru sticla.
Si-a extins activitatea in Romania in anul 2005 prin deschiderea unei unitati de productie la Iasi, care in prezent numara peste 400 de angajati. Din 2013 OMCO si-a extins domeniul de activitate prin OMCO Machining—producator de componente pentru industria automotive.

Mai multe detalii despre compania noastra gasiti pe website: www.omcomould.com
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.