Inginer devizier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Societate comercială angajează full time devizier in constructii civile, edilitare, drumuri si poduri pentru ofertare si intocmire devize cu program specializat Intersoft.Studii superioare domeniul constructii - prezinta avantaj;
Cunostinte / experienta ofertare, domeniul constructii ;
Persoana ordonată, atenta la detalii, responsabilă, serioasă, prezentabilă;
Bune abilitati de lucru atat in echipa , cat si individual, capacitate de organizare și respectarea termenelor;
Experienta de munca pe un post similar sau in domenii care au implicat comunicare si relationare, constituie un avantaj.
Cunoștințe operare calculator: MS Office, Internet;
Cunostinte temeinice operare programe devize (Windev, Intelsoft);
Cunoștințe de limba engleză. Carnet de conducere categ. B

Descrierea jobului

Postul implica bune cunostinte in domeniul constructii;
Asigura suport in cadrul departamentului de ofertare / licitatii;
Realizare de oferte tehnice cu luarea in considerare a prevederilor caietelor de sarcini, a normativelor in vigoare si a tehnologiilor specifice fiecarui domeniu;
Participa la realizarea devizelor aferente lucrarilor;
Studierea caietelor de sarcini si a proiectelor;
Verificarea cantitatilor si mentinerea legaturii cu proiectantul pentru discutarea modificarilor sau eventualelor solutii tehnice;
Gestionarea documentelor pentru semnarea de către Conducerea companiei (documente electronice și mapa cu documente fizice);

Oferim :
- Pachet salarial motivant - se va discuta in cadrul interviului
- Posibilitate de promovare în cadrul firmei
- Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică.

Companie de constructii , cu capital integral romanesc, cu portofoliu vast de lucrari in domeniul constructiilor civile, industriale, CFDP.
Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022