Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 27 Ian 2016

Inginer devizier drumuri si poduri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare tehnice-domeniul drumuri si poduri
-experienta minim 3 ani
-cunoasterea programului de devize DOCLIB

Descrierea jobului

-urmareste zilnic aparitia licitatiilor publicate pe SEAP
-transmite scrisoare de intentie pentru licitatiile la care s-a stabilit participarea
-analizeaza fisa de date
-intocmeste si urmareste documentatia pentru licitatii(documente de calificare,propunere tehnica si propunere financiara)
-decontarea productiei pentru lucrarile aflate in derulare

Suntem o firmă de avangardă, scopul nostru fiind satisfacerea cerințelor clienților astfel să putem evolua spre succes împreună. Din acest motiv oferim doar produse și servicii de cea mai înaltă calitate și la cele mai bune prețuri. Succesul unui proiect este de cele mai multe ori rodul colaborării cu partenerii potriviți, capabili să aducă valoare adăugată acestuia, S.C. Europexpres este pregătită să creadă în proiectul tău, să colaboreze pentru atingerea obiectivelor stabilite, prin produse și servicii de calitate.

Expirat
Inginer devizier drumuri si poduri  -  SC EUROPEXPRES SRL