Inginer / desenator proiectare structurala

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 800 - 1500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare - profil constructii;
  • Abilitati utilizare Autocad sau alte programe specializate de desen tehnic in constructii – nivel avansat;
  • MS Office;
  • Persoana proactiva, implicata, pozitiva;
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Capacitatea de a respecta termene;
  • Capacitatea de analiza, sinteza si planificare.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Elaborarea pieselor desenate pentru structura de rezistenta a unei constructii in Autocad si/sau programe structurale specializate;
  • Elaborarea documentatiei scrise

Beneficii:
  • Salariu motivant in functie de abilitatile candidatului - cuprins intre 800 si 1500 EUR;
  • Bonusuri acordate in functie de performanta;
  • Program de lucru flexibil;
  • Posibilitatea lucrului de acasa (este necesar ca domiciliul candidatului sa fie in Dolj).

Infiintata in anul 2002, S.C. GEOCONSTRUCT S.R.L. este o companie cu capital integral privat, care activeaza in domeniul proiectarii pentru constructii civile si industriale.Garantam calitate, seriozitate, promptitudine si flexibilitate oricaror solicitari.

Publicat 8 mai 2022 Reactualizat 5 iun. 2022 Expiră 7 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos