Inginer departamentul tehnic retele gaze naturale

SC STRATEGIC HELMET SRL - ORADEA 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- absolvent facultate tehnica (preferabil instalatii pentru constructii, instalatii sanitare sau petrol si gaze);
- experienta in santiere de edilitare minim 1 an, NU neaparat de gaze naturale;
- detinator permis de conducere categoria B minim 2 ani;
- cunostinte AUTOCAD, ZWCAD;
- cunostinte solide program Office (Word, Excel);
- minime cunostinte de topografie, utilizare aparat topo;
- rezistenta la stress, respectarea termenelor de executie ale lucrarilor si de intocmire a cartilor tehnice ale constructiei;
- capacitate de organizare, proactiv, implicat, comunicativ, autodidact, dispus sa invete un domeniu provocator.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intocmire carti tehnice ale constructiei;
- ridicari topometrice;
- documente specifice departamentului tehnic (emailuri, cereri oferte de pret, evidenta cantitati lucrari din santiere, studiul proiectelor aferente lucrarilor din cadrul societatii noastre, comunicare deschidere-inchidere autorizatii de construire, etc)
Avantaj la angajare persoanele care indeplinesc una sau mai multe din cerintele urmatoare:
- persoanele cu experienta in executia sistemelor de distributie gaze naturale;
- detinator autorizatie ANRE gaze naturale (EGd, PGd);
- detinator autorizatie ISC responsabil tehnic cu executia domeniul 8.4 sau 6.3;
- detinator autorizatie ISC diriginte de santier domeniul 9.4 sau 8.3.

Oferim salariu fix (salariu constructii)+ bonusuri in functie de realizarile lunare si anuale, prime de Paste si Craciun, prime de concediu, autoturism de serviciu, telefon de serviciu, traininguri de instruire, sprijin tehnic si uman in derularea activitatilor in santiere din partea colegilor.

Punct de lucru: Str. S. Istvan, nr.18, Oradea, jud. Bihor

Suntem o societate care activeaza in domeniul petrol-gaze, securitate si sanatate in munca, situatii de urgenta, prevenirea si stingerea incendiilor, coordonare in materie de securitate si sanatate pentru santiere temporare sau mobile, mediu, dirigentie santier conducte gaze naturale, bransamente gaze naturale, instalatii utilizare gaze naturale, executie retele gaze naturale si instalatii de utilizare gaze naturale.
Publicat 17 Ian. 2023 Reactualizat 24 Ian. 2023 Expiră 16 Febr. 2023