Inginer Departament Tehnic&Ofertare - Constructii Edilitare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare profil construcții, program de studii - specializare Constructii Hidrotehnice, Civile sau Instalatii pentru Constructii
  • Experienta in ofertarea lucrarilor de constructii edilitare
  • Experienţă minim 3 ani pe o poziție similară, constituie avantaj
  • Cunoștinte tehnice de construcții
  • Utilizare bunã a programelor de intocmire devize si Autocad, MS Office, etc.
  • Operare a platformei de licitaţii – SEAP, depunere documente DUAE
  • Abilități de comunicare, capacitate de analiză și sinteză, spirit de echipă, atenție la detalii.
  • Limba engleza nivel mediu (nivel avansat reprezintă un avantaj)

Descrierea jobului

Responsabiliţãti principale:
  • Analizeaza documentele si datele de intrare (cererea de oferta, caietele de sarcini, proiectul, etc);
  • Solicita clarificari cu privire la cererea de oferta;
  • Participa la intocmirea ofertei;
  • Elaboreaza documentatiile de eligibilitate pentru licitatii;
  • Ofera suport tehnic departamentului de productie;
  • Asigura Intocmirea listelor de cantitati;
  • Asigura incadrarea materialelor si echipamentelor in normele de lucru
  • Propune solutii pentru optimizarea solutiilor tehnice
  • Colaboreaza cu toate departamentele pentru optimizarea ofertelor si a proiectelor;

BLEJKAN CONSTRUC S.R.L face parte din grupul BLEJKAN S.A, care este lider pe piața de reabilitări fără săpătură din Polonia. Avem personal calificat și cele mai noi tehnologii pentru reabilitarea conductelor de canalizare și a sistemelor de alimentare cu apă. În 2017, BLEJKAN sa extins în România prin înființarea firmei BLEJKAN Construct S.R.L. Următoarele companii fac parte, de asemenea, din grupul BLEJKAN: – ABIKORP – executarea lucrărilor de microtunelare; – MARPLAST – producerea de module GRP pentru retehnologizarea conductelor cu forme atipice (ovoid, clopot, dreptunghiular etc.); – MAZUR – producția linere din fibră de sticlă pentru reabilitarea conductelor utilizând metoda CIPP UV; – POLINER – producția linere de pâslă(feltru) pentru reabilitarea conductelor utilizând metoda CIPP cu apă caldă / abur. Grupul operează și în Germania, Finlanda, Lituania, Letonia, Norvegia și Cipru.

Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos