INGINER DECONTARE / DEVIZIER

SC NELLO CONSTRUCT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Cunoștințe tehnice generale constructii
• Experieță în utilizarea programului INTELSOFT sau a oricarui alt program de intocmire devize
• Persoană responsabilă, organizată, dinamică, comunicativă, analitică
• Capacitate de lucru in echipa
• Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte
• Rezistent la stres, capabil sa se incadreze in termenele limita.

Descrierea jobului

• Verificarea antemasuratorilor realizate de proiectanti;
• Intocmirea devizului pe categorii de lucrari al investitiei totale;
• Introducerea devizelor conform normelor de indicatoare si realizarea extraselor de materiale, manopera, utilaje si transport;
• Crearea unei baze de preturi actualizate pentru principalele tipuri de materiale si lucrari.
• Elaboreaza situatii de lucrari si Intocmirea atasamentelor (masuratorilor);
• Ofera suport tehnic departamentului de executie;
• Intocmeste liste de cantitati;
• Propune solutii pentru optimizarea proiectelor tehnice;
• Colaboreaza cu departamentul de achizitii pentru optimizarea ofertelor si a proiectelor;
• Elaboreaza liste de cantitati pentru dispozitii de santier si verificarea atasamentelor (masuratorilor)transmise de catre proiectant.
• Intocmire documentre de ofertare pentru participare la licitatii: documente de calificare, propunere tehnica, propunere financiara
• Obigatoriu cunostinte avansate de Lb engleza - vorbit si scris

SC Nello Construct Srl, este o firma dinamica, specializata in furnizarea de solutii complete pentru lucrari in constructii. Prezenta pe piata din anul 2005, o plaseaza in categoria firmelor de constructii care promoveaza calitatea, atat din punct de vedere al executiei lucrarilor cat si a mterialelor folosite, raspunzand cu profesionalism la cerintele diversificate ale clientilor nostri.
Obiectivul nostru de baza este sa asiguram servicii de inalta calitate si sa ne adaptam cu rapiditate cerintelor în continua schimbare ale clientilor finalizand fiecare proiect cu rezultate remarcabile!
Spiritul de echipa si cunostintele de specialitate conduc la cele mai bune rezultate, lucru care reprezinta un avantaj pentru clientul nostru.
Credem in realizarea proiectelor in conditii de securitate deplina atat pentru factorul uman cat si pentru mediul inconjurator, in relatiilie executant-beneficiar bazate reciproc pe onestitate si transparenta.
Suntem increzatori ca experienta dobandita pana in prezent va conduce catre un parteneriat productiv si eficient, atat pentru dvs. cat si pentru noi.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.