INGINER DE VANZARI

HYDAC - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Inginer mecanic, cu cunostinte de hidraulica ( constituie avantaj ), cunoscator de limba engleza ( germana constituie un avantaj ),cu abilitati de comunicare si negociere, cu cunostinte de operare PC, Windows, MS Office, constiincios, pozitiv.

Descrierea jobului

Munca presupune prospectarea pietei si vanzarea de echipamente hidraulice in judetele : Arges, Olt, Valcea, Gorj, Dolj,
informarea si consilierea tehnica si comerciala a clientilor, intocmirea ofertelor tehnic si comercial, urmarirea si asistenta after-sales, gasirea de noi clienti. Se asigura masina pentru deplasari, costurile de cazare si diurna, tichete de masa si
abonament medical, oportunitati de formare la nivel german intr-o echipa serioasa, deschisa si gata de sprijin intern.

Firma HYDAC SRL vinde in Romania de peste 20 de ani, echipamente hidraulice de inalta calitate productie HYDAC Germania, acorda consulting si service in tehnica fluidelor, pentru industrie.

Publicat 30 iun. 2022 Reactualizat 28 iul. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos