Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 12 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Inginer de vanzari industria auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare.
Experienta in vanzarea de servicii clientilor din industria auto reprezinta un avantaj.
Seriozitate, implicare, responsabilitate.
Bune abilităţi de comunicare si vanzare.
Orientare spre atingerea obiectivelor.
Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren
Engleza –nivel mediu
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Vanzarea serviciilor de controlul calitatii si inginerie clientilor din industria auto.
Dezvoltarea portofoliului de clienţi.
Supervizarea echipelor care presteaza servicii la sediul clientilor. Servicii post vanzare, fidelizarea clientilor.

Oferim:
- Mediu de lucru propice dezvoltarii personale si avansarii.
- Venit atractiv.

Aktrion Group is an international business and manufacturing support services provider, running critical parts of its clients’ operations on a contract outsourced basis. We offer expertise in the Automotive, Food, Logistics, Print and Transport sectors, helping our clients to improve performance and service levels, reduce costs, and maximise flexibility.

Expirat
Inginer de vanzari industria auto  -  AKTRION S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles