Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Inginer de Vânzari pentru Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
Studii superioare (Inginerie Electrică, Energetică)
Limba engleză constitue avantaj
Posesor permis conducere categ. B
Experiența anterioară în vânzarea componentelor electrice constitue avantaj
cunoașterea pieței
motivat pentru dezvoltarea continuă și creștere profesională

Descrierea jobului

Responsabilitați:
- Comunicare cu clienții repartizați
- construirea și păstrarea relației cu clienții
- pregătirea ofertelor pentru clienții
- comunicarea cu serviciul clienții cu privire la starea comenzilor
- raportare și muncă administrativă în conformitate cu poziția deținută în companie
- Responsabilitatea pentru clienții din regiunea selectată
- Colaborare strânsă cu întreaga echipă
Oferta:
- pachet salarial competitiv
- Poziție provocatoare într-o companie în creștere rapidă, cu bază internațională puternică
- alte beneficii bazate pe acorduri individuale

Suntem o companie globală implicată în dezvoltarea, producerea și vânzarea componentelor electrotehnice și echipamente de joasă tensiune. Obiectivul nostru este să aducem pe piață produse de calitate și cu aspect funcțional.

Tehnologiile de producție cele mai moderne și ecologice sunt prioritatea noastră , la fel ca dezvoltarea constantă și căutarea unor noi soluții tehnice. Multe dintre aceste soluții sunt brevetate de noi. Suntem mândri de calitatea noastră ridicată și, datorită acestui fapt, putem oferi o garanție completă de peste 5 ani pentru toate produsele noastre.

Cu o strângere de mână fermă garantăm clienților noștri un parteneriat profesional care poate crea noi oportunități de dezvoltare comună. Noi, la Noark am creat o companie deschisă și prietenoasă.

Expirat
Inginer de Vânzari pentru Timisoara  -  S.C. NOARK ELECTRIC S.R.L.