Publicat 08 Ian 2019 | Expiră 08 Feb 2019

Inginer de Vânzari pentru Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
Studii superioare (Inginerie Electrică, Energetică)
Limba engleză
Posesor permis conducere categ. B
Experiența anterioară în vânzarea componentelor electrice constitue avantaj
Orientat spre rezultate
abilități dе comunicare avansate
cunoașterea pieței
motivat pentru dezvoltarea continuă și creștere profesională

Descrierea jobului

Responsabilitați:
- Comunicare cu clienții rеpаrtizаți
- construirеа și păstrarеa rеlаției cu cliеnții
- pregătireа ofertеlor pеntru cliеnții
- comunicarеa cu sеrviciul cliеnții cu privirе la stаrea comenzilor
- raportare și muncă administrativă în conformitate cu poziția deținută în companie
- Responsabilitatea pentru clienții din regiunea selectată
- Colaborare strânsă cu întreaga echipă
Oferta:
- pachet salarial competitiv
- Poziție provocatoare într-o companie în creștere rapidă, cu bază internațională puternică
- alte beneficii bazate pe acorduri individuale

NOARK Electric este o companie internațională cu activitate la nivel mondial care dezvoltă, produce și distribuie echipamente și componente electrice și caută un nou coleg: INGINER de Vânzări pentru Timisoara

Expirat
Inginer de Vânzari pentru Timisoara  -  S.C. NOARK ELECTRIC S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles