Inginer de mediu

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

DSA Environment își mărește echipa! Căutăm o persoana implicată, proactivă, organizată și cu un nivel
bun de comunicare.

Cerințe:
  • Studii superioare finalizate (Ingineria Mediului, Ecologie);
  • Experiența de minimum 2 ani într-o poziție similară;
  • Cunoștințe de bază privind legislația în domeniul protecției mediului;
  • Cunoștințe solide de operare PC: Excel, Word,Power Point;
  • Limba engleză – nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea unui portofoliu de clienți pentru care vei efectua lunar servicii de mediu în conformitate cu cerințele legale si reglementările aplicabile;
  • Elaborarea documentațiilor tehnice necesare obținerii / revizuirii actelor de reglementare din domeniul protecției mediului și monitorizarea acestora după emitere;
  • Participarea la controalele efectuate de către organele de control abilitate;
  • Menținerea relației cu autoritățile competente de reglementare și control;
  • Studierea legislației de mediu și informarea cliențior despre modificările aplicabile în domeniullor de activitate.

Oferim:
  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Primă de Crăciun și Paște.

Beneficii:
  • Bonus de performanță;
  • Participarea la cursuri de specializare / traininguri;
  • Cafea, ceai, fructe la birou;
  • Instrumente de lucru Apple (laptop, telefon, tabletă);
  • Mașină de serviciu electrică;
  • Evenimente organizate de companie;
  • Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără și dinamică.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022