Inginer Coordonator productie piese metalice

Aralex - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Atributii post:

Conduce o echipa formata din 20-25 muncitori
Coordoneaza procesele de productie: presaj, debitare,vopsire,etc
Se preocupa de respectarea sarcinilor de productie, de exploatarea corecta a echipamentelor si de calitatea fabricatiei
Lucreaza in 2 sau 3 schimburi, 5 zile pe saptamana.

Cerinte necesare:

Studii superioare in domeniul ingineriei
Experienta de minim 2 ani in domeniu
Dorinta de invatare
Adaptabilitate rapida

Descrierea jobului

ARALEX și-a început activitatea în anul 1992 ca societate cu capital privat integral românesc, fiind una dintre cele mai vechi companii din Municipiul Pitești. În prezent suntem cel mai mare producător de sistem complet de acoperiș din Pitești, cu o capacitate de fabricație considerabilă, desfășurată pe 1.1 ha, locație ce cuprinde: spații de producție, spații de depozitare, birouri și mijloace tehnologice specifice.

detalii pe www.aralex.ro email: office@aralex.ro telefon: 0348 807 875

Publicat 27 ian. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos