Inginer Coordonator Intretinere si Mentenanta

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Studii tehnice superioare finalizate (Constructii)
  • Experienta in intretinerea si administrarea tehnica a cladirilor/instalatiilor: sanitare, electrice, termice, instalatii climatizare, instalatii de alarmare si stingere incendii, sisteme informatice specifice echipamentelor si instalatii
  • Cunoasterea legislatiei din domeniu
  • Capacitate de a lua decizii si a prioritiza problemele
  • Experienta in derularea contractelor cu furnizorii de servicii administrative
  • Cunostiente de limba engleza
  • Personalitate deschisa care relationeaza usor cu clientii
  • Permis de conducere categoria B
  • Spirit de echipa si colaborare

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Supervizeaza personalul de intretinere si lucrarile efectuate de catre contractorii externi
  • Supravegheaza programe preventive de intretinere si inspectie de siguranta pentru toate instalatiile si echipamentele
  • Asigura comunicarea cu chiriasii pe probleme tehnice
  • Asista in pregatirea diverselor contracte si rapoarte
  • Face recomandari pentru imbunatatiri si modificari
  • Setarea echipamentelor/instalatiilor in vederea functionarii in parametrii specifici
  • Efectueaza comenzile de aprovizionare si mentine legatura cu furnizorii de materiale necesare in desfasurarea activitatilor de mentenanta
  • Viziteaza periodic spatiile tehnice si comunica eventualele deficiente catre cei responsabili de rezolvarea acestora

Beneficii:
  • Salariu motivant corelat cu experienta si performanta
  • Mediu de lucru foarte placut
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala

Dagesh Group este o firma implicata in constructii si dezvoltare proiecte imobiliare.
Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos