Inginer Coordonator Intretinere si Mentenanta

DONA.Logistica - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Candidatul Ideal

Cerinte:

  • Studii tehnice superioare finalizate (Facultatea de Constructii sau Politehnica).
  • Experienta in intretinerea si administrarea tehnica a cladirilor/instalatiilor: sanitare, electrice, termice, instalatii climatizare, instalatii de alarmare si stingere incendii, sisteme informatice specifice echipamentelor si instalatiilor.
  • Experienta in derularea contractelor cu furnizorii de servicii administrative.
  • Cunostinte solide a pachetului MS Office.
  • Cunostinte de limba engleza, nivel conversational.
  • Bune abilitati de organizare, planificare, evaluare si comunicare.
  • Capacitate de sinteza si analiza a costurilor.
  • Persoana meticuloasa, tenace, perseverenta si cu atitudine proactiva.
  • Permis de conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Gestionarea relatiei cu subcontractorii si departamentele companiei.
  • Receptionarea/ evaluarea lucrarilor efectuate de subcontractori.
  • Intocmirea planului de intretinere preventiva si implementarea lui.
  • Coordonarea activitatii echipei tehnice din locatie.
  • Mentine evidenta inregistrarilor si arhivarea documentelor specifice. Monitorizeaza si evidentiaza buna functionare a instaltiilor.
  • Setarea echipamentelor/instalatiilor in vederea functionarii in parametrii specifici.
  • Efectueaza comenzile de aprovizionare si mentine legatura cu furnizorii de materiale necesare in desfasurarea activitatilor de mentenanta.
  • Se asigura de efectuarea reviziilor instalatiilor electrice si de ventilatie conform specificatiei producatorilor.
  • Viziteaza periodic spatiile tehnice si comunica eventualele deficiente catre cei responsabili de rezolvarea acestora.
  • Intocmeste rapoarte periodice cu privire la activitatea desfasurata.

Iti oferim:

  • Pachet salarial competitiv corelat cu experienta si performanta
  • Asigurare de sanatate privata
  • Tichete de masa
  • Card discount in Farmaciile DONA
  • Acces gratuit la biblioteca digitala Bookster, 7Card
  • Echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obiectivelor profesionale
  • Acces la traininguri de specialitate si de interes profesional

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedita de peste 26 de ani in piata farma din Romania.

Dona. Logistica SA, parte a grupului DONA, asigura distributia farmaceutica echilibrata la nivel national catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona. Dona. Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 200 milioane de Euro.

Alatura-te si tu echipei DONA!

Dona.Logistica, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona.

Desi a fost infiintata doar de 3 ani, Dona.Logistica a demonstrat ca este capabila de o evolutie foarte rapida, ajungand in prezent in topul primilor 5 distribuitori de medicamente la nivel national, cu o cifra de afaceri anuala de peste 200 milioane de Euro.

Publicat 13 apr. 2022 Reactualizat 13 mai 2022 Expiră 13 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos