Publicat 17 Oct 2019 | Expiră 17 Nov 2019

Inginer Coordonator Dep.Tehnic (Mentenanta cladiri birouri)

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este expertul tehnic - capabil să dezvolte membrilor echipei sale abilități noi;
Un bun comunicator - gata oricând să își ajute echipa și clientii, să înțeleagă si sa urmareasca procesul de mentenanta;
Un om de echipă - face echipa cu ceilalți colegi pentru a oferi cea mai bună experiență chiriașilor;
Proactiv - se comportă ca un proprietar responsabil, efectuând o întreținere regulată pentru a evita situațiile de urgență si avarie;
Diplomat - este respectuos, plăcut și mentine relații profesionale foarte bune cu ceilalți;
Motivat - investește multă energie pentru a-și atinge obiectivele;
Orientat către soluții - își ține promisiunile și oferă clienților soluții imediate;
Organizat - este flexibil și capabil să gestioneze mai multe proiecte, interacționând cu clienții și colegii fără probleme.

Cerinte:
Profesie: Inginer instalații/electrotehnica/constructii
Experiență:
- Minim 5 ani de experiență în intretinerea si mentenanța echipamentelor/instalatiilor specifice clădirilor de birouri sau centre comerciale;
- Minim 3 ani experiență în coordonarea unui departament tehnic de mentenanta;
- Cunoștințe PC: nivel mediu;
- Limba engleză: nivel mediu.

Descrierea jobului

A lucra în cadrul companiei noastre înseamnă a face parte dintr-o comunitate formata din angajați(colegi) și clienți(chiriași) – care si-au propus sa dezvolte cele mai bune experiente, condiții și servicii.

Inginerul responsabil de coordonarea departamentului tehnic/mentenanta reprezintă o parte esențială in succesul organizației noastre. Este persoana care oferă know-how-ul tehnic din spatele echipei de mentenanta si întreținere.

- Va fi responsabil de întreținerea, reparatia si modernizarea tuturor instalațiilor si echipamentelor existente in cladirile de birouri (instalatii sanitare, electrice, HVAC, etc), supervizand si oferind instruire tuturor tehnicienilor din echipa de mentenanta, în funcție de necesități;

- Construiește relații profesionale. Va interactiona pozitiv cu clienții, fiind zâmbitor și respectos când va efectua vizite pe spațiul lor pentru diverse probleme;

- Gestionează solicitările de servicii si interventii. Va propune acțiuni atunci când apar probleme de întreținere si mentenanta, colaborând cu colegii de echipă și acordând prioritate solicitărilor pentru a câștiga încredere și a urmari satisfacția clienților;

- Pregătește împreuna cu echipa tehnică programul de mentenanță preventivă/corectivă/predictivă și monitorizează îndeplinirea acestuia.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Inginer Coordonator Dep.Tehnic (Mentenanta cladiri birouri)  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles