Publicat 25 Mai 2019 | Reactualizat 15 Iun 2019 | Expiră 24 Iun 2019

Inginer consultant departament tehnic

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Achizitii, Constructii / Instalatii, Inginerie, Vanzari

Candidatul ideal

Abilitati de interactiune interuman si dialog, gandire tehnica, atent la detalii, eficienta, buna interactiune cu clientii noi, capacitate de comunicare si suport tehnic cu colaboratoriii companiei, operare eficienta autocad si excel. Formare profesionala tehnica.

Descrierea jobului

Ofertare si introducere in CRM a ofertelor, verificare calitate montaj dupa fotografii si tinere evidenta montaje . Tinerea bazei de ofertare. Studierea pietei concurentei si verificarea produselor concurentei. Completarea documentelor de montaj si colaborrea cu departamentul administrativ.
Sef comisie lunara de inventar. Sustinerea in discutiile de vanzare a partii tehnice a sistemelor AMASS
Lucru la birou, subordonare directa fata de directorul general.

AMASS, marca inregistrata si certificata ISO 9001 si 14001, companie dedicata pe solutii de incalzire mai ieftine decat gazul. Importator exclusiv Heatcom Danemarca pentru solutii de incalzire electrica in pardoseala si radiatoare cu roca vulcanica.
Aplicatiile sunt si in domeniul degivrarilor, protectie la inghet conducte.

Inginer consultant departament tehnic  -  Amass Confort Systems